Mapa podróżnicza
Turystyka

Planujesz weekendową podróż? Skorzystaj z Bilkom

Jeśli wybierasz się na weekend do innego miasta albo planujesz odwiedzić rodzinę, możesz kupić bilet na pociąg przez Internet, korzystać z aplikacji Bilkom.

Bilkom – prosta w obsłudze aplikacja do zakupu biletów kolejowych

Korzystanie z aplikacji i zakup biletu jest niezwykle prosty i wygodny. Możesz też założyć konto, czyli wypełnić swoje dane na stałe, aby przy zakupie następnego biletu nie musieć wprowadzać ich ponownie. System wypełni je automatycznie, a Ty zaoszczędzisz cenny czas. Za bilet można zapłacić kartą płatniczą lub skorzystać z opcji przelewu typu Pay by Link.

Możliwości systemu Bilkom

Korzystając z Bilkom, można sprawdzić bieżący rozkład jazdy, obejrzeć trasę pociągu, kupić, wymienić lub zwrócić bilet na wybranej trasie. Co więcej, system umożliwia zakup biletu rodzinnego, Wspólnego Biletu, a także zapamiętuje przysługujące Ci zniżki.

Wspólny Bilet – jeden bilet, różni przewoźnicy

Wspólny Bilet to znaczne ułatwienie, na które czeka wielu podróżnych. Dzięki systemowi integrującemu oferty różnych przewoźników, otrzymujemy możliwość zakupu wspólnego biletu PKP Intercity, PolRegio i PKP SKM w Trójmieście. Prawdopodobnie do tego grona dołączą też następni przewoźnicy – rozmowy trwają. Bilkom ma szansę stać się platformą integrującą i umożliwić zakup „Wspólnego Biletu”, którego finalny koszt liczony będzie od przejechanego kilometra.

W planach jest stworzenie z aplikacji Bilkom narzędzia do rezerwowania podróży door-to-door, co oznacza możliwość podłączenia do niej też taksówek, środków komunikacji miejskiej itp.

Lena / pixabay / Free-Photos

Dodaj komentarz